Неділя, 23.06.2024, 16:58
Вітаю Вас Гість | RSS

ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ №35

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 279
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наша історія

Робітнича професія - шлях до моєї кар'єри та професійного росту


 
У 1960 році в м. Миколаєві Львівської області було створено технічне училище №11 з метою підготовки робітників для геологічних організацій, в основному для тресту "Львівнафтогазрозвідка”. На базі цього училища у 1963 році було cтворено Миколаївське міське професійно-технічне училище №35.
 

Вище названі училища здійснювали підготовку робітників для підприємств і організацій міністерства геології СРСР за професіями: слюсар по обслуговуванню бурових, помічник бурильника нафтових і газових свердловин, електрогазозварювальник, вишкомонтажник-електрозварювальник, дизеліст (моторист) бурових установок. У 1973 році, на виконання постанови Ради міністрів СРСР, МПТУ №35 розпочало підготовку кваліфікованих робітників з отриманням середньої освіти і було перейменовано в Миколаївське середнє міське професійно-технічне училище №35. У 1975 році навчальний заклад було переведено в місто Стрий Львівської області у новозбудований навчально-виробничо-побутовий комплекс і змінено його назву на Стрийське середнє міське професійно-технічне училище №35. Наступна реорганізація навчального закладу була проведена у 1984 році і він одержав нову назву- середнє професійне училище №35.

В час існування СРСР учні училища проходили виробничу практику і працевлашто вувались в геологічних, нафтогазороз- відувальних організаціях Львівської, Івано-Франківсь - кої, Закарпатсь- кої, Волинської, Харківської, Луганської, Донецької, Полтавської, Одеської, Кримської областей Української РСР і в інших регіонах СРСР: Тюмень, Камчатка, Сахалін. Окремі з них досягли значних успіхів в праці. Так, наприклад, випускнику училища Варгашу Любомиру Івановичу, який став прорабом вишкомонтажної бригади Ніжинської нафтогазорозвідувальної експедиції, було присуджено у 1978 році Державну премію за визначні досягнення у праці, на основі використання передових технологій в організації виробництва. В історії училища є й інші досягнення: у 1985 та 1986 роках навчальний заклад зайняв відповідно перше і друге місце в огляді-конкурсі серед профтехучилищ, які проводили підготовку висококваліфікованих робітників для Міністерства геології СРСР, і йому було присвоєно звання "Краще училище геологорозвідників”. Надалі училище поступово перейшло на підготовку за інтегрованими професіями кваліфікованих робітників для геологічних та інших господарських утворень, але не змінило свою основну мету- забезпечення кваліфікованими робітниками нафтогазрозвідувальних та геологічних організацій.

На основі атестаційної експертизи у 1997 році СПТУ№35 було реорганізоване у Вище професійне училище №35 м. Стрия і здійснювало з окремих професій підготовку робітників підвищених розрядів, а також молодших спеціалістів за спеціальностями: буріння нафтових і газових свердловин, бухгалтерський облік. Сьогодні ВПУ№35 м. Стрия готує у напрямку "Буріння” кваліфікованих робітників за інтегрованими професіями, в тому числі з технологічно-складною професією бурильника експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту та газ 5 розряду, для Національної акціонерної компанії "Надра України” і, насамперед, для її дочірного підприємства "Західукргеологія”. Одночасно проводиться підготовка робітничих кадрів з інтегрованими професіями в напрямках: "Поліграфія”, "Загальні для всіх галузей економіки”. За час свого існування навчальний заклад підготував понад 10 тис. кваліфікованих робітників, значна частина яких продовжує працювати сьогодні в різних регіонах України, а також за її межами.


Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту