Неділя, 23.06.2024, 17:09
Вітаю Вас Гість | RSS

ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ №35

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 279
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Умови вступу

Умови вступу
ПРАВИЛА прийому
у вище професійне училище №35 м. Стрия
у 2012/2013 навчальному році

ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

1.1. До Вищого професійного училища № 35 м. Стрия (ВПУ № 35 м.Стрия) приймаються громадяни України та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах.
1.2. Громадяни України мають рівні права на здобуття професійно-технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального і майнового стану, світоглядних і політичних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров’я, місця проживання та інших обставин.
1.3. Особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються правом на здобуття професійної освіти нарівні з громадянами України.
1.4. Обмеження допускаються за віковими, статевими та медичними показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.
Прийом в навчальний заклад здійснюється для підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем "кваліфікований робітник” відповідно до свідоцтва про атестацію серія РД № 016580 від 16.06.2011 р. Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

2. ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Прийом до ВПУ№35 м.Стрия здійснює приймальна комісія.
Очолює приймальну комісію директор училища, який своїм наказом визначає і затверджує персональний склад і порядок її роботи, затверджує правила прийому за 1 місяць до початку прийому документів.
Приймальна комісія:
проводить з вступниками бесіди з питань вибору професії, умов навчання, матеріального забезпечення, особливого соціального захисту учнів, слухачів, наступного працевлаштування;
приймає рішення щодо осіб, рекомендованих до зарахування на навчання в училищі, оформляє протокол та оголошує відповідні списки осіб;
організовує роботу щодо комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров’я та професійної придатності вступників;
вирішує інші питання, пов’язані з прийомом.
Правила прийому та інформація про планові обсяги прийому до ВПУ №35 м. Стрия доводяться до відома вступників через засоби масової інформації, інформаційні стенди, буклети.

3. ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ

Вступники подають особисто заяву про вступ до ВПУ№35 м. Стрия із зазначенням обраної професії, форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:
- документ про освіту (оригінал або його завірену копію);
- медичну довідку за формою, встановленої чинним законодавством (086-У, оригінал або її завірену копію);
- 6 фотокарток розміром 3х4.
Усі ксерокопії завіряються в установленому порядку.
Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), документ про відношення до військової служби та документи, що дають право на пільги, вступник пред’являє особисто в термін визначений для подання документів.
Особи, які направляються на навчання підприємствами, організаціями, установами додають до заяви про вступ відповідний документ.
 Прийом документів завершується, як правило, не раніше ніж за п’ятнадцять днів до початку навчальних занять.

4.УМОВИ ПРИЙОМУ


Прийом до ВПУ-35 м. Стрия проводиться за результатами співбесіди.
Співбесіда проводиться поетапно протягом усього періоду прийому документів відповідно до графіка, затвердженого приймальною комісією.
Учні ВПУ-35 м. Стрия¸ які успішно закінчили другий ступінь професійно-технічної освіти і пройшли кваліфікаційну атестацію, зараховуються на третю ступінь на основі конкурсного відбору для здобуття високого рівня кваліфікації згідно з Положенням про Вище професійне училище та Центр професійно-технічної освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 20.06.2000р. №225 (z0442-00), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24. 07.2000р. за №442/4663.
Особи, які виявили бажання навчатися на ІІІ ступені навчання подають заяву на ім’я керівника училища. Наказом директора училища створюється конкурсна комісія з метою відбору осіб для навчання.
Відбір на ІІІ ступінь навчання здійснюється на конкурсній основі відповідно підсумкових навчальних досягнень учнів на ІІ ступені (середній бал 7-12 балів). Результати конкурсного відбору оформляються протоколом засідання конкурсної комісії, розглядаються на засіданні педагогічної ради, яка виносить рішення про зарахування учнів на навчання.
4.4. Випускники інших професійно-технічних навчальних закладів, робітники, особи з числа незайнятого населення, які завершили навчання на другому ступені й мають необхідний рівень кваліфікації з відповідної професії та повну загальну середню освіту, приймаються до ВПУ-35 м. Стрия шляхом зарахування на третій ступінь професійно-технічної освіти на основі конкурсного відбору у відповідності до вимог п.4.3 даних правил прийому.
4.5. Особи, які без поважних причин не з’явились на співбесіду у зазначений розкладом час або отримали негативні результати, до участі в наступній співбесіді не допускаються.

5. ЗАРАХУВАННЯ

Зараховуються до ВПУ№35 м. Стрия без співбесіди:
- особи, яким Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надано таке право;
- випускники загальноосвітнього навчального закладу Ш ступеня, нагороджені золотою або срібною медаллю;
- випускники загальноосвітнього навчального закладу П ступеня, які мають Свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;
- учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними.
Зараховуються поза конкурсом при позитивних результатах співбесіди:
- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
- інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією;
- особи, яким Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надане таке право.
Першочергово зараховуються за інших рівних умов:
- ветерани війни та особи, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
- діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державним замовленням (при поданні відповідного документу про загибель матері або батька при виконанні службових обов’язків);
- особи, які вступають до професійно-технічного навчального закладу за цільовим направленням на навчання.
Не пізніше ніж через 5 днів після закінчення співбесіди, приймальна комісія приймає рішення, оформляє протокол та оголошує список осіб, що можуть бути зараховані на навчання до ВПУ№35 м. Стрия за рекомендованою або обраною формою навчання.
У разі оскарження результатів співбесіди вступник у триденний термін після їх оголошення подає відповідну заяву на ім’я голови приймальної комісії.
У п’ятиденний термін після оголошення списків особи, які зараховані у межах державного замовлення, подають оригінали документів, зазначених у розділі 3 Правил прийому.
Зарахування до ВПУ № 35 м. Стрия здійснюється наказом директора, підписаним не пізніше ніж за 5 днів до початку занять.
При невиконанні державного замовлення на прийом окремих професій ВПУ № 35 м. Стрия може проводити додатковий прийом.
Після співбесіди зарахування до професійно-технічного навчального закладу може супроводжуватись укладанням договору між навчальним закладом, замовником робітничих кадрів (підприємством, організацією тощо) і випускником (для неповнолітніх – його батьками) про навчання та подальше працевлаштування. Зарахування здійснюється як в межах державного замовлення, так і понад його обсяг в межах ліцензованого обсягу навчального закладу.

6. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

6.1. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця може проводитися додаткове зарахування за конкурсом осіб, які пройшли співбесіду.
6.2. Особам, які не зараховані в училище, а також тим, які без поважних причин не приступили до занять, повертаються документи не пізніше п’яти днів з прийняття рішення приймальною комісією.
6.3. Матеріали, які засвідчують результати співбесіди та конкурсного відбору на ІІІ ступінь, зберігаються 3 місяці, а потім знищуються, про що складається відповідний акт.
6.4. Контроль за дотриманням Типових правил прийому Вищого професійного училища №35 м. Стрия здійснюється Управлінням професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації.
Правила прийому у Вище професійне училище №35 м. Стрия розроблені на основі Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України (наказ Міністерства освіти і науки України від 06.06.2006р. №441).
Обговорено і схвалено на засіданні
педагогічної ради (протокол № 7 від 14.03.2012 р.)
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту